PEUGEOT PARTNER FURGON

Skladové vozidlá

SPOĽAHLIVÝ POMOCNÍK

Peugeot Partner Furgon sa môže pochváliť viacerými veľkými štýlovými a technologickými zmenami: s modernou výbavou, mobilným pripojením a množstvom výkonných motorov, ktoré vám poskytnú ešte viac voľnosti pri vašej jazde. Nechajte sa prekvapiť novým Peugetom. 

Flexibilný exteriér

Peugeot Partner, ktorého kvalitu a spoľahlivosť preverilo 18 rokov existencie na trhu, sa  môže pochváliť štýlovými a technologickými zmenami: modernou výbavou, mobilným pripojením a rozsiahlymi možnosťami motorizácie sa Peugeot Partner stáva pravým akčným vozidlom pre profesionálov. Dizajn potvrdzuje jeho robustný a moderný charakter: zvislo umiestnená maska má energetickejší vzhľad a kryty priehlbín po stranách predného nárazníka je možné v prípade potreby ľahko vymeniť

Dokonale sa prispôsobí 

So sedadlom Multi-Flex môžu v kabíne cestovať aj 3 osoby a Partner si tak aj naďalej zachováva svoju variabilitu a všestrannosť. Peugeot Partner je v ponuke v 3 rôznych variantoch a vďaka svojej všestrannosti sa pre Vás stane ideálnym pracovným pomocníkom, ktorý sa prispôsobuje vašim požiadavkám.

Užitočná technológia  

Partner je vybavený technológiami ako: funkcia MirrorScreen prenáša vernú kópiu vášho SmartPhone na multimediálnu dotykovú obrazovku 7″. Ďalej výbava obsahuje Active City Brake , zadnú kameru, predný parkovací asistent a v neposlednej rade tiež systém Grip Control. Motory BlueHDi ponúkajú vyšší komfort riadenia a súčasne znižujú emisie CO2. Funkčné v závislosti na kompatibilite Smart Phone a pre aplikácie s certifikátom MirrorLink alebo Appincar – podľa zvolenej verzie v základnej výbave, ako voliteľná výbava alebo nie je k dispozícii. Automatické brzdenie v meste v prípade hroziacej zrážky.

PEUGEOT PARTNER FURGON

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 443
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu