PEUGEOT PARTNER TEPEE

Skladové vozidlá

RODENÝ DOBRODRUH

Vzhľad verzie Partner Tepee  jasne naznačuje jeho dobrodružnú povahu! Partner Tepee  vybavený nárazníkom z odolnej čiernej hmoty získava robustnejší a súčasne štýlovejší vzhľad. Pripravený vyraziť na všetky typy ciest a nespevnených povrchov je pre Vás pozvánkou na výlet za zábavou a za nevšednými zážitkami.

Plne prístupný 

Partner Tepee je zo všetkých smerov veľmi ľahko prístupný. Na zadné sedadlá si nastúpite cez  široko otvárateľné bočné posuvné dvere. Veľkoryso dimenzované zadné výklopné dvere s veľkým uhlom rozovretia poskytujú pohodlný prístup do batožinového priestoru. Ak parkujete v stiesnených priestoroch, ponúka sa vám ďalšie praktické riešenie – zadné otvárateľné okno, s ktorým sa do batožinovej časti dostanete, bez toho aby ste museli otvárať výklopné dvere.

Pútavý pohľad

Podľahnite jeho uhrančivému pohľadu! Predné svetlomety majú nové obrysy a denné svetlá s diódami i  sú umiestnená na priehlbinách po stranách predného nárazníka.

Pohodlný a praktický  

Partner Tepee je komfortný. Vodič má z  Partner Tepee vynikajúci vyhlaď a riadenie je tak príjemné, bezpečné a interiér pôsobí priestranne a vzdušne. K dokonalej ergonómii miesta vodiča ďalej prispieva aj výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant, výškovo nastaviteľné sedadlá s lakťovou opierkou a radiaca páka umiestnená na palubnej doske. O dokonalý teplotný komfort všetkých cestujúcich sa stará dvojzónová automatická klimatizácia.

PEUGEOT PARTNER TEPEE

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Ing. Michal Čujko

Predajca

mobil: 0907 020 212
pevná linka: 044/3240956
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu