PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS

Skladové vozidlá

STVORENÝ PRE BIZNIS

Elegantný a moderný PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS nastavuje úplne novú úroveň v kategórii vozidiel pre ľudí cestujúcich za biznisom. Presvedčte sa sami.

Komfort je prvoradý

PEUGEOT Traveller Business mení interiér na komfortný a najmä variabilný salón. Okolo skladacieho posuvného stola môžu byť štyri luxusné kreslá s individuálnym nastavovaním polohy.  K dispozícii je tiež kombinácia adaptívneho pracovného stolíka a 5 miest na sedenie. Súčasťou pohodlia Business je dvojdielna panoramatická strecha a prirodzené svetlo v interiéri. PEUGEOT Traveller Business VIP kladie veľký dôraz na pohodlie vodiča. Schodík uľahčuje vstup na vyvýšené sedadlo, z ktorého je dobrý výhľad na cestu. Šofér luxusného vozidla sa musí cítiť rovnako pohodlne ako posádka, najmä ak má za úlohu bezpečne dopraviť cestujúcich do cieľa.

Najnovšia technológia 

Na palube nájdete okrem head-up displeja a asistečných systémov aj novú generáciu hlasom ovládateľnej 3D navigácie s výstupom na 7-palcovom dotykovom displeji Traveller aktualizuje informácie o premávke v reálnom čase prostredníctvom systému Tom Tom Traffic.

Elegantný a moderný  

Nový Peugeot Traveller Business vyzerá na cestách dôstojne a presvedčivo ako luxusná limuzína.  Zaujme vyhotovením detailov, zladením farieb a doplnkov. Medzi veľkopriestorovými vozidlami určenými na luxusnú prepravu cestujúcich ho spoznáte podľa nezameniteľnej mriežky chladiča, svetelného podpisu LED denných svetiel a xenónových hlavných svetiel. Eleganciu verzie Traveller Business podčiarkujú 17 palcové kolesá a špeciálne tónované zadné okná.

PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Dominika Šimčeková

Predajca

mobil: 0907 020 212
pevná linka: 044/3240956
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu