PEUGEOT TRAVELLER LONG

Skladové vozidlá

ROBUSTNÝ A POHODLNÝ

Traveller je stelesnením výnimočne pohodlnej jazdy, ktorá pramení so skúseností značky Peugeot pri stavbe komfortných podvozkov. Atmosféra a komfort v kabíne poskytuje posádke skutočne oddychovú jazdu.

Výrazný dizajn exteriéru 

PEUGEOT Traveller MPV dáva úplne nový rozmer cestovaniu v podnikaní a voľno časových aktivitách. Auto tejto kategórie nebolo nikdy tak praktické, kompaktné, priestranné a zároveň elegantné. Verzia Traveller MPV prináša vysokú mieru komfortu a prepracovaný dizajn. Pohodlný a veľmi užitočný PEUGEOT Traveller MPV nastavuje nové meradlá v triede a sám sa stáva módnou značkou. Traveller MPV identifikujete na prvý pohľad vďaka nezameniteľnej prednej maske a štandardne dodávaným LED denným svetlám. V tejto kategórii nezvyčajne žiaria aj xenónové svetlomety (v štandarde alebo za príplatok v závislosti od modelu).

Obratný obor 

PEUGEOT Traveller MPV prichádza  v troch dĺžkach, odvezie osem cestujúcich a zároveň ponúka v tejto triede nevídanú obratnosť. Verzia so zníženou výškou na 1,9 m prejde s rezervou cez vstupné brány podzemných parkovísk. Navyše kompaktné rozmery prinášajú neuveriteľnú výhodu v dovolenkových destináciách. Je dobré môcť veľa odviezť, ale ešte lepšie môcť zaparkovať. PEUGEOT Traveller MPV rešpektuje súčasné požiadavky na stiesnené parkovanie a pohodlný prístup k autu.

Ľahký prístup 

Konštruktéri počítali s tým, že k priestrannému a užitočnému autu často prichádzate s plnými rukami. Preto má PEUGEOT Traveller MPV bočné posuvné dvere s bezdotykovým ovládaním. Samotný spôsob bezdotykového otvárania dverí, ak máte elektronický kľúč vo vrecku, rešpektuje dnešné nároky na parkovanie. Preto stačí mávnuť nohou pod okrajom zadného nárazníka nárazníka. Dvere sa bezpečne odsunú a následne pohodlne prejdete do priestoru na nastupovanie. Jednou z najväčších výhod prístupu k PEUGEOTU Traveller MPV je samostatne otvárateľné okno zadných dverí.

PEUGEOT TRAVELLER LONG

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU NA VOZIDLO PEUGEOT!

Vyplňte formulár a my Vás kontaktujeme!

Kontaktujte svojho predajcu PEUGEOT

Máte otázky, ktoré ostali nezodpovedané alebo chcete cenovú ponuku na Vaše nové vozidlo PEUGEOT? Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Harich

Predajca

mobil: 0917 555 443
pevná linka: 044/3240955
e-mail: peugeotpredaj@unicar.sk

Menu